• |
ide | kryesore

Hailey,dedikim të vecantë për Justin Bieber: Jam mirënjohëse që të kam

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 27-të.


Ndjekësit dhe miqtë e këngëtarit e kanë uruar në foton e publikuar nga Justin kur ishte i vogël. Gjithashtu bashkëshortja e tij Hailey Bieber ,përmes rrjeteve sociale i ka bërë një dedikim dashurie me rastin e ditëlindjes. “Një tjetër vit rreth diellit me ty, një tjetër vit duke të të dashur, duke u rritur me ty e duke qeshur me ty. Gëzuar ditëlindjen e 27-të, je njeriu im i preferuar dhe jam falenderuese që të kam!”- ka shkruar modelja.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.