• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

-Instant, Lajme, Të fundit

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura. Reshjet e shiut parashikohen që prej orëve të para prej mesnatës me intensitet të ulët deri mesatar në veriperëndim. Në pjesën tjetër të vendit shi i dobët lokal.


Era do të fryjë nga kuadrati i jugut hera herës e fortë në pjesën bregdetare duke sjellë dhe det trazuar të forcës 5-6 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu