• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shpërthen në flakë makina në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Digjet një makinë në Tiranë, pranë qendrës “Kristal”.


Raportohet se nuk ka persona të lënduar.


Mjeti tip “Benz A Class” është përfshirë nga flakët dhe me gjithë ndërhyrjen e zjarrikësve është djegur plotësisht.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu