• |
ide | kryesore

Afron 25 prilli/ Albin Kurti takon Lulzim Bashën në selinë e PD-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, partisë fituese e zgjedhjeve në Kosovë, ka mbërritur këtë pasdite në selinë e Partisë Demokratike.


Sipas burimeve të Lapsi.al, Albin Kurti po zhvillon një takim me kreun e opozitës, Lulzim Basha.


Lexo më tej: Albin Kurti në Tiranë: Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për ndryshim! 

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, Albin Kurti është takuar edhe me Presidentin Ilir Meta, si dhe ka zhvilluar takimet në zyrat e LVV në kryeqytetin shqiptar.


10 Comments

 1. Kurti ka qene ne burg te Serbeve kurse Basha ne te njejten kohe ishte perkthyes i UMNIKUT kunder shqiptareve.
  Kane shume gjera te perbashketa.

  1. Merrni vesh ju komunustet e qelbur nga Shqiptarizma???????..
   E ke mesuar tekstin e plote te Internacionales, o Marenglen?

  1. Dmth ti ke hallin e Kurtit( qe eahte tashme Kryeminister ne vend te vet)….. Nuk ke hallin e Rames qe po i ngushtohet laku gjithnje e me shume!

   1. Rames po i ngushtohet laku gjithnje e me shume ??? O rob zoti .. ku jeton ? Nuk e shikon se ai , me propagade e pa propagande, po fiton vota cdo dite ? Keta ndjekesit e PDs ju eshte shpelare truri aq shume sa e marrin me 1000% qe Rama do bjeri . Ne ne shqip i themi ‘ te fluturosh me pras ne ….’ .
    Me nje llogari te thjeshte matematik mbi sondazhet e votave … ai i ka tashme ne xhep 71 deputetet .
    Do kaloni me sforcim mendor kur te shikoni qe PD & LSI do humbin . Do ulerisni , si ka mundesi se populli nuk e donte Ramen ? Jane vjedhur Votat ! Ndryshe nuk shpjegohet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.