• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 4 viktima dhe 568 raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shifra të larta infektimesh nga koronavirusi në Kosovë.


Gjatë 24 orëve të fundit, autoritetet shëndetësore raportojnë se në këto 24 orë janë konfirmuar 568 raste të reja infektimi, si dhe 4 viktima.


Vihet re një përgjysmim të viktimave krahasuar me një ditë më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu