• |
ide | kryesore

Denoncimi i fortë me fakte i Monika Kryemadhit/ Si është vjedhur me inceneratorët (VIDEO-LIVE)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Monika Kryemadhi po bën LIVE një denoncim të fortë për koncesionin e inceneratorëve.

Kryetarja e LSI-së po zbërthen me detaje shkresat që fshihen prapa dhënies së koncesionit për djegien e plehrave dhe sesi nëpërmjet këtij koncesioni, në fjalët e Kryemadhit, po grabiten shqiptarët në shifrat e milionave euro. ©Lapsi.al 


Lajmi në përditësim… 

16 Comments

 1. Kjo ishte BOMBA???
  Nga e nxori nga verra e saj apo nga bitha e likes?
  Burri kesaj eshte kapur me ze figur dhe bllok ne dore. Kjo del e na shet moral.
  RRAC ME TE QELBUR SE LSI NUK GJEN.
  Nese te dy partit e medha ka ngel nje fije ideali. Te LSI i vetmi ideal eshte VJEDHJA.

 2. Kjo politikania sikur ka ardhur dje ne Shqiperi. Harroi bllokun e te shoqit apo ceshtje me CEZ ku u perfshi prape i shoqi. Edhe ju portalet beni mire qe i publikoni gjithesesi. Por nuk e di perse keni frike nga pislleku i privatizimit te klubit Partizani. Besushmeria ne media ne nivele degradimi.

 3. BRAVO MONA
  ESHTE ME MIRE TE VOTOSH LSI SESA KETA QULLSAT E PD .
  JU I SHKONI GJERAVE DERI NE FUND NDERSA KETA I LENE GJITHMONE PERGJYSEM .

  1. Tamam ,si gjithmone punet e lena pergjysem te PD po i mbaron LSI . Bravo LSI , denoncojini keto kurvat e ripiçkave se kane vjedh aq shume sa nuk eshte vjedhur ne 113 vjet shtet te marra se bashku .

 4. Nëse kësaj here nuk rrëzohet Edi Rama, atëherë këta kot që janë këtu. Presidenti i Republikës Ilir Meta e tha qartë: Nëse nuk rrëzohet ai, atëherë në 26 prill ‘unë nuk do të jem më ‘, president. Si Meta, Monika, Berisha, Basha…, kanë krijuar një ‘Edi Rama’ që tani u duhet ta rrëzojnë në barkun e tyre. Në bark u rri frika, aty kanë krijuar edhe shkaktarin e frikës. Frika e vetme e tyre është ‘gryka e thesit’, një psikozë që u zhvillohet të gjithë mëkatarëve të mëdhenj të kësaj bote. Këtyre kur u vjen një moment, njësoj si çdo frymor që trembet nga fundi, u feksët para syve thesi; thesi që mban mëkatet dhe që po i mbyllet gryka.E kane firmosur dhe ministrat e lsi o Mona pyete liken ne shtepi

 5. Po me te bukuren e thone kete te lapsit.
  Denoncimi i fort.
  Thua se kjo silikoni me lesh, nxori video ramen duke bler e korruptur njerez me pushtet.
  Pordha e radhes. Merini er e ngopuni.

 6. Kesaj i thone ta shkerdhesh shtetin nga te kater anet .
  Kesaj i thone ti grabisesh me dhune dhe ti akuzosh shqiptaret per shperdorim .
  Kjo eshte fytyra e politikes dhe sidomos e sektit antishiptar mavi

 7. Ketu po nuk u denua palloshi dhe nje 10 ministra , po nuk u denua gjysma drejtuesve te administrates nuk kemi per te bere hajer edhe per 200 vjet . Ketu eshte bere baterdia , ndersa populli i shkrete eshte per buken e gojes.

 8. E keni vene re si fillon te lehe kopeja e langove te Ram rrumpalles sa here ju djeg suma. Kjo eshte shenje shume e mire, trgon se goditja ka qene ne shenje.

 9. BURG BURG BURG , TAKSA TAKSA TAKSA
  KY ISHTE LAJTMOTIVI I PALLOSHIT SAPO ERDHI NE PUSHTET .
  BURG PER FUKARANE DHE TAKSAT PER VETE.
  TANI DEGDISENI SHTATE PASH TEK 41 BISI KETE KURVE EBIJ KARAKURVE. QIJANI ROPT KURVES LEJFEN DHE INJORANTIT KOKA , QIJANI LIBRIN E SHPISE DHE DEGDISENI NE BURG JEVGJITIN E GJIROKASTRES SE BO VAKI EDHE ZBARDHET PAK KARAKURVA .
  ROPT KUSH KA ABUZUAR ME SHQIPTARET
  ROPT KUSH I BIE NE QAFE KETIJ POPULLI
  ROPT POLITIKANEVE .

 10. Keta komentues ketu qe duket qe nga Dajti sa te zgjuar jane, pervec asaj qe thote Mona qe ketu ka korrupsion asnje gje nuk kane kuptuar. Shkurt, nga nje vesh ju ka hyre dhe nga tjetri ju ka dale.

 11. BRAVO MONIKA
  BRAVO LSI
  NESE VAZHDONI KESHTU DHE PREMTONI DENIMIN E PALLOSHIT , TE MASKARENJEVE TE RILINDJES KENI VOTEN TIMEN DHE TE SHQIPTAREVE. DUAM DREJTESI , DUAM BARAZI ,DUAM RESPEKT.

 12. Ja prisni sa te vi basha e keni per te pare se si ndryshojn gjerat. Ore po do zhduket korrupsioni, kush vjedh do i pritet dora. Kush q.. Do i pritet k.. Kush genjen do i pritet gjuha. Kush pjerdh do i pritet bytha.
  O MILITANT TE ZGJEBOSUR. NGA DO QE TA KTHENI BYTHEN SI MAJTAS SI DJATHTAS. BRENDA DO E KENI.
  POSHT MILITANTIZMI.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.