• |
ide | kryesore

‘Dështimet e Ramës’/ Basha publikon videon: Shqipëria shtet i kapur për shkak të korrupsionit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha ka postuar në Facebook një video ku paraqet sërish një nga dështimet e Edi Ramës gjatë qeverisjes së tij 8-vjeçare .


Basha shtron pyetjen: “A është Shqipëria një shtet i kapur për shkak të korrupsionit?”


Dhe përgjigja është se, “Po, “Transparency International” e rendit Shqipërinë ndër shtetet që kanë nivel të lartë të kapjes së shtetit për qëllime korruptive dhe ligjeve të përsonalizuara”.

Pra një dështim tjetër i Edi Ramës dhe një shkatërrim të shtetit përmes korrupsionit.

2 Comments

 1. PALLOSHI ESHTE 1.000.000 % DESHTIM
  ESHTE 1.000.000.000% KURVE E RRAC KURVE .
  PO TI PSE NUK DO JESH I TILLE NESER ?
  KUSH TE NDALON TY TE MOS JESH NJESOJ SI PALLOSHI ?
  JENI E NJEJTA BAJGE , JENI PRDUKT I SE NJEJTES KURVE
  KUSH BESON TEK JU ÇERTIFIKON IDIOTESINE E TIJ .

 2. Dhe do vish ti DonKishoti i Mançes dhe do luftosh korrupsionin me te kulluarin I.Meta,F.Mediu,V.Dule,Sh.Idrizi,N.Ndoka,apo T.Shehu,te cilin ish ministri juaj doktor Halimi e akuzoi per oferte korruptive 500 mije euro,nuk mund te beje moral kurva per ndershmeri o Lulush!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu