• |
ide | kryesore

Irina Shayk : Nuk më pëlqen bashkë- prindërimi

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Irina Shayk ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me ish partnerin, Bradley Cooper dhe pë raportin që dyshja ka me vajzën e tyre  3-vjecare, Lea.


Irina ka zbuluar  se nuk i pëlqen termi  ‘bashkë-prindërim’ pasi zvogëlon rolet e tyre si prindër.“Unë kurrë nuk e kam kuptuar termin bashkë-prindërim. Kur jam me vajzën time, unë jam 100 për qind nënë, dhe kur ajo është me babanë e saj, ai është 100 për qind babai i saj.Gjithashtu modelj shpjegoi pse ajo është e rezervuar të flasë për marrëdhënien e saj me aktorin.”Marrëdhënia ime e kaluar, është diçka që më përket mua dhe është private.Është vetëm një pjesë e vetvetes sime të brendshme që nuk dua ta jap”, rrëfeu ajo.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu