• |
ide | kryesore

Vanessa Bryant flet rreth humbjes së bashkëshortit dhe vajzës: Është një dhimbje e paimagjinueshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Vanessa Bryant është shfaqur së fundmi në kopertinën e “People” dhe ka folur për jetën e saj pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj , Kobe Bryant dhe vajzës së tyre Gianna.


Vanessa u shpreh se nuk ndihet shpesh e fortë për t’ia dalë mbanë, por vajzat e saj Natalia, Bianka and Capri, e kanë ndihmuar që të mos dorëzohet“Fëmijët e mi më japin forcë për të ecur para. Ka ditë shumë të vështira, por po përpiqem t’ia dal. Po ndërtoj ditë të bukura për vajzat e mia dhe e di që Kobe dhe Gianna më mbështesin nga lart. Megjithëse dhimbja është e paimagjinueshme,  familja ime nuk do të jetë po njëlloj duke vajtuar shtrirë në krevat . Por, duke u ngrejtur dhe ecur cdo ditë përpara do të bëjë që unë dhe vajzat e mia të kemi ditë më të mira”, ka rrëfyer Vanessa.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu