• |
ide | kryesore

Elita Rudi publikon fotot e para pas lindjes (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Elita Rudi, ditën e djeshme u bë nënë për herë të dytë.


Prezantuesja ka publikuar një postim pas lindjes, duke treguar se vajzën e ka pagëzuar me emrin Bota. “Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli. 03.03.2021. Një falënderim të veçantë për spitalin amerikan dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për në. Mirënjohëse pa fund për shërbimet e ofruara”, ka shkruar Rudi. Reagimet e fansave e miqve ishin të menjëhershme, duke e uruar fëmijën e dytë të çiftit Gjikolli.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu