• |
ide | kryesore

FOTO/ Gruaja e Verratti ‘shkrin’ borën: fotot e saj, gjysëm e zhveshur, plasin polemikat

-Instant, Sport

Edhe në dëborë guaja e futbollistit të PSG Marco Verratti … di si ti vë flakën rrjeteve sociale. Në fakt, Jessica Aidi ka postuar në Instagram disa foto shumë seksi në male dhe përveçse rriti temperaturën e ndjekësve të saj, ajo ndezi një polemikë rreth udhëtimit malor të çiftit, ku morën pjesë edhe miq të tjerë. Mesfushori i PSG është i dëmtuar dhe shumë tifozë i kanë kërkuar të dashurës së tij të bukur të bëjë kujdes, ndërsa shumë të tjerë e kanë pyetur atë se si ishte e mundur që ata të bënin një udhëtim në dëborë kur, për shkak të pandemisë, njerëzit normalë e kanë të ndaluar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu