• |
ide | kryesore

Kendall Jenner, në një lidhje me basketbollistin Devin Booker

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja 25 vjeçare dhe ylli i NBA-së e zyrtarizuan romancën në Ditën e Shën Valentinit dhe lidhja e tyre me sa duket ka lëvizur në një ‘nivel’ tjetër javët e fundit.


“Ajo u ndje e gatshme të ndajë pak më shumë sesa në të kaluarën kur postoi foton e tyre në Ditën e Shën Valentinit”, i tha një burim Entertainment Tonight këtë javë. Bukuroshja brune – e cila ka dalë më parë me Blake Griffin dhe Ben Simmons – thuhet se ndihet ‘komode dhe e sigurt’ me yllin 24 vjeçar.


“Marrëdhënia e tyre është bërë më serioze dhe Devin është me të vërtetë i qetë dhe jo gjithçka për famën ose për të qenë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kohës, gjë që Kendall i pëlqen shumë”, shtoi burimi pranë çiftit.

“Ai e bën atë të ndihet rehat dhe e sigurt dhe ai është shumë i respektueshëm, të gjitha këto janë cilësi që ajo i pëlqen”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu