• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për këtë të enjte

-Instant, Lajme, Të fundit

Moti parashikohet fillimisht me vranësira të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave dhe stuhive.


Më pas duke nisur nga orët e mesditës mot me alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Në momentin e zhvillimit të vranësirave reshje shiu të dobta dhe lokale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu