• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni ç’bën spikeri grek i lajmeve kur bie tërmeti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër tërmet i fuqishëm goditi Greqinë mbrëmjen e së enjtes. Tërmeti kishte një magnitutë 5.7 të shkallës Rihter dhe lëkundjet u ndjenë deri në vendin tonë.


Nuk raportohet për viktima, por nga mediat greke vijnë video të momentit të lëkundjeve. I tillë është edhe ky spiker i një televizioni grek i cili nuk lëviz nga vendi pavarësisht lëkundjeve të forta. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu