• |
ide | kryesore

Justin Bieber publikon premierën e këngës së re

-Instant, Paparazzi, Slider

Justin Bieber bëri premierë një video për këngën “Hold On”, singel i dytë nga albumi i tij i ardhshëm në studio.


Historia në video ndjek Bieber dhe aktoren Kristin Ko, një çift i dashuruar që mbledh para për kurim, sepse Ko vuan nga kanceri. Në një moment të videoklipit, Bieber grabit një në bankë, dhe më pas fillon një ndjekje nga policia dhe ai përpiqet tw largohet me me motor. Kënga “Hold On” është kënga e dytë nga albumi i tij i ardhshëm në studio “Drejtësia”, i cili do të dalë në treg më 19 Mars të këtij viti.


Albumi do të shfaqë gjithashtu teke “Holy”, “Lonely” dhe “Anyone”. Ky është albumi i dytë i Bieber brenda vetëm një viti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu