• |
ide | kryesore

Basha rikonfirmon premtimin për Teatrin Kombëtar: Do të ndërtohet aty ku ishte, siç ishte

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha ka rikonfirmuar premtimin për Teatrin Kombëtar duke deklaruar se godina do të ndërtohet aty ku ishte, siç ishte.


Premtimin e bëri para qytetarëve në njësinë nr.9 në Tiranë. Një prej qytetarëve të kësaj njësie ngriti shqetësimin për Teatritn, si një çështje jo vetëm kombëtare por edhe ndërkombëtare.


Basha e ka mbështetur qytetarin për këtë qëndrim duke theksuar se i qëndron firmës.

10 Comments

 1. Luli këtë radhë do votohesh si e keqja mëe gël por mos harro një gjë të vockël farepo fare fare çka po premton po nuk bëre 50% të atyre çka po belbëzon do kesh punë me shqipëtarët se boll keni gënjyer kaq për sot

 2. Premtimet tua i mer era shpejt dhe per kete mjafton te kujtojme premtimet e cadres se republikes se re ku premtove se kurre nuk do bashkepunosh me LSIne,ose kur premtove qe kurre nuk do hysh ne zgjedhje me Ramen kryeminister,qe kurre nuk do kete zgjedhje pa opoziten dhe sot pa pike turpi ben te kunderten e te gjitha atyre premtimeve,atehere perse duhet te besojme tani???

 3. Lulzim Basha: Përshëndetje, si të kam?

  Qytetari: Përshëndetje! Mirë se erdhe!

  Lulzim Basha: Me këmbën e mbarë thuaj.

  Qytetari: Me këmbën e mbarë, me këmbën e…

  Lulzim Basha: Si je me shëndet?

  Qytetari: Mirë si je ti?

  Lulzim Basha: Përshëndetje zonjë! Si jeni?

  Qytetari: Si jeni?

  Lulzim Basha: Si kaloni? Si i keni punët?

  Qytetari: Vetëm shëndetin kemi. Shyqyr Zotit deri në këtë moment edhe…

  Lulzim Basha: Shyqyr Zotit! Keni ruajtur veten besoj.

  Qytetari: Po për Zotin jam munduar kështu me vështirësitë më të mëdhaja…

  Lulzim Basha: Apo s’keni pasur dhe shumë kontakt me njerëzit, se dyqani bosh?

  Qytetari: Dyqani bosh, njerëz s’ka, gjë jo, çfarë të bëjmë?!

  Lulzim Basha: Keni fëmijë?

  Qytetari: Po kemi 2 fëmijë.

  Lulzim Basha: T’i keni me jetë!

  Qytetari: Një vajzë dhe një djalë.

  Lulzim Basha: Burrë e grua besoj?Ja shpetimtari qe fle gjume do shpetoje dhe hollanden me premto met e tij boshe 1200 euro rroge per infermieret

 4. Si aeroportet e ripjerdhjes
  qe po ju cojn kurvat me shetit kenaquni buz kuq
  se ju pelqe kur ju pallon kumandari grat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu