• |
ide | kryesore

Basha tallet me VIDEO: Shqipëria ka kryeministrin më të keq në rajon

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha nxorri një video që tregon si Shqipëria krahasohet me rajonin për pagën minimale.


“Shqipëria ka kryeministrin më të keq në rajon.” – thuhet mes të tjerash në video.


Basha shprehet se Shqipëria meriton më mirë.

10 Comments

 1. Këto ditë po flitet shumë për elektoratin e pavendosur dhe atë gri, e në këtë logjikë, është opozita që nuk i është përgjigjur kësaj “fete” zgjedhësish por e do të gjithën vota “anti” e jo “për”.

  Një logjikë e ftohtë nxjerr përfundimin e thjeshtë se opozita nuk guxoi të hapej sepse nuk ka besim, nuk ka sinjal dhe nuk ka shpresë për të fituar.

  E ky sinjal është më i qarti, pasi mund të ketë edhe shumë të tjerë që kanë bazë në konfigurimin e komplikuar të një opozite, ku realisht nuk ka një udhëheqës, por një de jure e dy de fakte që nuk është Basha, por Sali Berisha dhe Ilir Meta.

  E këta dy të fundit, nuk arrijnë të marrin vota nga elektorati gri. Ky është tashmë një fakt thuajse matematik.masturbohuni o shpellkare merni dhe salihun

 2. Po pse versuleni si qente e eger mbi Luljeten dhe Najaden?! Ato ishin ne pune te tyre, te nderuara e te respektuara, aq sa vlejne ne kete vend keto fjale.

  Dhane per vendin me gjithe forcen e kapacitetin e tyre. I ftuan si kandidate per deputete. Pranuan. Kush nuk do pranonte?! Dhe pse te mos pranonin?! Cfare te keqe ka ketu?!

  Parlament me injorante nuk duam besoj, tani as me intelektuale nuk e duam?!

  Po pse nuk i versuleni Bashes p.sh qe nuk i shkoi ne mendje te ftonte Luljeten?

  Po kater muaj rresht beri dava me aleatet per vendet ne liste. Apo ky debati se ca vendi do kete X i partise me 1 mije votues, ka rendesi kombetare.

  1. ty ta paska shkerdhy fort, deri ne vdekje, meqe i thua babe, bashes. boll bere qef me karin e bashes o suflake varikarse.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu