• |
ide | kryesore

Bebe Rexha publikon projektin e ri muzikor (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Bebe Rexha publikoi projektin e saj të ri muzikor.


“Sacrifice” mban titullin kënga e saj e re, e cila është vizualizuar edhe me klip. Kënga është kompozuar nga vet Bebe Rexha dhe është pjesë e albumit të saj më të ri, që do të dalë në treg së shpejti. Klipi i këngës është mjaft i veçantë, në të cilin artistja vjen me një paraqitje mjaft provokuese dhe atraktive. 31-vjeçarja ka bashkëpunuar me producentin e njohur, Mike Breslauer, ndërsa regjisor i klipit Christian Breslauer.


Në vazhdimësi, ajo pritet të publikojë edhe këngët e tjera të albumit të saj të dytë. Kënga “Sacrifice” i pason bashkëpunimit të saj shumë të suksesshëm “Baby, I’m Jealous” me repren Doja Cat – këngë e cila gjithashtu është pjesë e albumit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu