• |
ide | kryesore

Tayna flet për jetën dashurore, në një lidhje apo single?

-Instant, Paparazzi, Slider

Të gjithë flasin për sukseset e Taynës, por reperja s’i shpëton dot as lajmeve për jetën e saj private.


Ajo mundohet të jetë sa më e rezervuar dhe s’na ka treguar asnjëherë asnjë lidhje të sajën, mirëpo këto kohë as nuk kishte folur fare për jetën private.
Mirëpo ndjekësit janë bërë kuriozë, ndaj sapo ajo i ka dhënë mundësinë ta pyesin në InstaStory, pyetja ka qenë nëse është apo jo single.


Reperja ka treguar se vazhdon të jetë single dhe në fakt, e merr me sportivitet të madh këtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu