• |
ide | kryesore

(VIDEO) Basha citon Eurostat: Shqipëria e fundit në Evropë për të ardhurat për frymë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në vijim të puvlikimeve për “100 dështimet e Ramës në 8 vjet”, Lulzim Basha këtë mëngjes është ndalur tek të ardhurat për frymë të shqiptarëve.


Kryedemokrati shtron pyetjen se ku rendit vendi ynë për të ardhurat për frymë në Evropë.


Duke cituar raportin e Eurostat, Basha thotë se Shqipëria është e fundit në Evropë për të ardhurat për frymë.

Kreu i PD kujton se nga zgjedhjet e 25 prillit kanë mbetur edhe 50 ditë.

2 Comments

  1. Rama do kandidoj luljeta bozon. Politika me e besueshme se kurr me pare. Njerez profesionist te shkelqyer dhe qe i do populli. Mosafrimi i ketyre tek PD duhet te jete kemban alarmi per lulin se e ka bere partine magnet per huligane, babale dhe alabak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu