• |
ide | kryesore

Covid-19 shuan familjen në Mirditë, 3 anëtarët ndërrojnë jetë brenda një jave

-Instant, Lajme, Të fundit

Tre anëtarë të një familje në Rubik kanë humbur jetën brenda pak ditësh nga koronavirusi. Mësohet se viktimat janë Hamit, Dushe dhe Alban Cara. I pari që ka humbur jetën është kryefamiljari Hamit Cara, ditën tjetër djali Arbeni dhe më pas, brenda një harku kohor prej një jave, bashkëshortja e Hamitit, Dashja. Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit, përmes postimeve në rrjetet sociale .


Fqinjët e përshkruajnë këtë familje shumë të rregullt, të respektueshme dhe shprehen të shokuar nga tragjedia.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu