• |
ide | kryesore

Mbytet në rezervuarin e Devollit 58-vjeçari , dyshohet për infarkt

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person është gjendur i mbytur në rezervuarin e Koshnicës, në Devoll të Korçës. Personi i mbytur është një mashkull i moshës 58-vjeçare, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.


Ndër të tjera mësohet se se ai vuante nga zemra dhe dyshohet që i ka rënë infarkt gjatë futjes në rezervuar. Viktima dyshohet se është personi që kishte marrë me koncesion rezervuarin. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu