• |
ide | kryesore

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Vranësirat dhe reshjet e shiut e dëborës dominojnë të gjithë territorin, KU më të dukshme do të jenë në zonat veriore dhe verilindore. Pjesa e dytë e ditës do të sjellë largim gradual të reshjeve të shiut e dëborës duke lënë vendin në ndikimin e moti të vranët dhe intervaleve me kthjellime.


Temperaturat e ajrit ulen me të paktën 2 gradë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 14°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu