• |
ide | kryesore

Anëtarja e grupit ‘Pussycat Dolls’, shtatzënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jessica Sutta ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Mikey Marquart.


Përmes një postimi në rrjetin e saj social, Instagram, anëtarja e grupit “Pussycat Dolls” ka treguar se është në pritje të një djali dhe do të lind në muajin maj.“Ka qenë një vit emocionues për mua . Kam një lajm të çmendur për të ndarë. Unë po pres një bebe dhe do të lindë në muajin maj. Gjithmonë kam dashur të bëhem një mami. Ishte shumë emocionuese kur e kuptova dhe një ëndërr e vërtetë”.Unë tashmë mund të them se do bëhet baterist si babai apo balerinë si unë pasi  ka filluar të shkelmojë që tani” u shpreh Jessica.Sutta ishte pjesë e grupit “Pussy Cat Dolls” përfshirë: Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Kimberly Wyatt dhe Carmit Bachar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu