• |
ide | kryesore

Basha publikon VIDEON: Çfarë do bëj ndryshe për mësuesit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në ditën e 7 marsit, festën e mësuesit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha publikoi një video me një mesazh për arsimtarët.


“Dita e mësuesve mund dhe duhet të jetë shumë më e gëzuar për ta. Së bashku do të sjellim ndryshimin!” – shkruan Basha.


Në videon e publikuar prej tij thuhet se mësuesit shqiptarë kanë pagat më të ulëta në rajon. ©LAPSI.al

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu