• |
ide | kryesore

Intervista 7 milionë dollarëshe e Meghan dhe Princ Harry-it

-Instant, Paparazzi, Slider
Sipas tyre,CBS ka paguar  për të marrë të drejtën e transmetimit të intervistës mbrëmjen e sotme nga ‘Winfrey’s Harpo Productions’. Intervista do transmetohet sot në CBS për SHBA-në dhe nesër në Britani nëpërmjet ITV.Ndërkohë që ësjtë bërë e ditur që cifti nuk është paguar për të qenë pjesë e intervistës ku do të flasin rreth familjes mbretërore.1 Comment

  1. Qr, me më pak sesa jane investuar per t’i dhene hapesire luksoze ketyre narcisiteve qaramane ben nje kryeveper si “Take shelter” p.sh.
    Vanitet dhe banalitet qe shitet si perulesi dhe kualitet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu