• |
ide | kryesore

Nicolas Cage i jep fund beqarisë për herë të pestë

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas mediave të huaja,aktori dhe e dashura e tij  Rico Sabata janë martuar më 16 shkurt në Las Vegas.Lajmi është kofirmuar edhe nga vetë Nicolas i cili êshtë shprehur se janë shumë të lumtur së bashku.”Është e vërtetë, ne jemi martuar dhe jemi shumë të lumtur’’, tregoi aktori. Mësohet se ata ruajnë një raport të mirë edhe me ish-bashkëshorten e tij, Cage, u bashkua me çiftin për të festuar më pas, së bashku me djalin e Kim dhe Cage, Kal.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu