• |
ide | kryesore

Priyanka Chopra zbulon paktin e martesës me Nick Jonas

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi aktorja Priyanka Chopra ka folur n ënjë intervistë për revistën “Elle” rreth martesës së saj me këngëtarin Nick Jonas.


Priyanka ka zbuluar për fansat se që në fillim të marrënies së tyre ,cifti ka bërë një pakt së bashku. Ajo ka treguar se  kanë premtuar që nuk do të qëndrojnë më shumë se tre javë pa e takuar njëri-tjetrin, pavarësisht punës dhe vendit ku ndodhen. Kjo gjë është konfirmuar edhe nga një burim i afërt me aktoren i cili ka treguar se Chopra dëshironte që të ndante këtë ‘sekret’ për t’iu ardhur në ndihmë cifteve të reja.“Priyanka mendonte se ishte e rëndësishme të zbulohej sekreti i martesës së saj me Nick. Ajo e di se mund të jetë e lehtë për fansat ta shohin marrëdhënien e tyre perfekte nga jashtë. Ndërsa Priyanka dhe Nick janë të dy individë tepër të suksesshëm, ata janë gjithashtu të dy po aq të zënë, gjë që që i bënë të udhëtojnë vazhdimisht, kështu nuk mund të jenë gjithmonë bashkë,”, u shpreh  burimi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.