• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shembet tarraca, tifozët e Sarandës i shpëtojnë tragjedisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Skuadra e Butrintit fitoi sot kundër Labërisë me rezultatin 2-0. Përe shkak të masave kundër pandemisë nuk lejohej hyrja e tifozëve në stadium, por disa prej tyre kishin vendosur ta shihnin këtë ndeshje nga tarracat e shtëpive përreth.


Por tarraca e një objekti ku po qëndronin disa prej tyre është shembur dhe tifozët kanë rënë poshtë. Ka pasur panik në ato momente, por fatmirësisht nuk ka të lënduar me pasoja të rënda. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu