• |
ide | kryesore

Del LISTA e PD/ Ku do të kandidojnë Basha dhe Berisha për deputetë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lapsi.al ka zbardhur nga burime në Partinë Demokratike emrat sipas qarqeve te propozuara ne mbledhjen e kryesisë së PD-së. Pas kësaj kjo listë do te votohet ne Këshillin Kombëtar. Më poshtë është lista për Tiranën e cila kryesohet nga Lulzim Basha që ndiqet nga Jorida Tabaku. Ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha renditet në vendin e pestë. Theksojmë që kjo është provizore pasi gjithçka mund të ndryshojë.


TIRANA


Lulzim Basha
Jorida Tabaku
Afred Rushaj
Albana Vokshi
Sali Berisha
Agron Shehaj
Aleat
Grida Duma
Aleat
Belind Kellici
Aleat
Mesila Doda
Aleat
Flamur Noga
Orjola Pampuri
Aldo Bumci
Ivi Kaso
Oriela Nebiaj
Gent Strazimiri
Clirim Gjata
Mirela Tabaku
Aleat
Enkeleda Sallaku
Aleat
Dorian Teliti
Arjana Cela
Aleat
Aleat
Taulanta Jupi
Aleat
Lediana Fratari
Aleat
Aleat
Aleat
Mimoza Hajdarmataj
Gentian Muça
Mirash Shkodra

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu