• |
ide | kryesore

Kënga e re e Drake nxit spekulimet për një romancë me Kim Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi po aludohet se Kim Kadashian ka pasur  një lidhje me Drake dhe këngëtari mund të ketë qenë shkaku për ndarjen e saj nga Kanye West.


Sipas mediave, spekulimet nisën pas pubikimi të këngës së fundit të Drake “Wants and Needs”. Reperi përmend në tekstin e këngës Kanye-n. “Unë ndoshta duhet të lidhem me Yeezy-n, më duhet Jezusi/ Por sapo fillova të rrëfeja mëkatet e mia, ai nuk na besoi ne”.Kënga është pjesë e albumit të ri “Scary Hours 2” dhe menjëherë pas publikimit fansat kanë komentuar se janë të bindur se mes Kim dhe Drake ka patur dicka.“Drake në thelb e pranon se ai e ndau Kim dhe i tha Kanye-s”, kashkruar një ndjekës në Twitter.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu