• |
ide | kryesore

Lista e PD/ Zbulohen disa prej kandidatëve në Durrës, Fier, Korçë e Lezhë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbardhen emrat kandidatëve të PD për qarqet e Fierit, Korçës dhe Lezhës.


Në Korçë Edmond Spaho do të kryesojë listën, pasuar nga kandidatja Sorina Koti dhe Ervin Salianji i cili duket se është konfirmuar.


Në Fier kandidatë do të jenë Eralda Tase, Sajmir Koreshi, Luan Baçi dhe Nusret Abdulla.

Në Lezhë do të kryesojë listën Mark Marku, pasuar nga Agron Gjekmarkaj dhe Lindita Metaliaj.

Fier

Eralda Tase

Sajmir koreshi

Luan Baçi

Nusret abdulla

Korçë

Edmond Spaho

Sorina Koti

Ervin Salianji

Lezha

Mark Marku

Agron Gjekmarkaj

Lindita Metaliaj

Durrës

Merita Bakiu
Oerd Bylykbashi
Ferdinand Xhaferri
Cara

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu