• |
ide | kryesore

Në timon i dehur/ Arrestohet sërish kandidati i LSI-së në Elbasan Sokol Skura

-Instant, Lajme, Të fundit

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim është arrestuar pasi po i jepte makinës në gjendje të dehur. Mësohet se në prangat e bluve ka rënë kandidati Sokol Skura, i cili u kap duke i dhënë makinës i dehur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.


Kjo nuk është hera e parë që kandidati arrestohet për një pakujdesi në timon. Në shtator të 2015, në atë kohë kandidati i Partisë Socialiste në Elbasan, Sokol Skura aksidentoi për vdekje një adoleshent 17-vjeçar.


7 Comments

 1. Nuk ka asgje per t’u cuditur!
  Persa kohe Ilir Kryeshqopa President dhe kryetari LSI, de fakto, del tape dhe flet percart ne TV nga presidenca perse ky fakiri Sokol i lodhur nga puna cfilitese te mos i fusi nja dy dopjo me shoqnin para se te shkoje ne shtepi per te mare nje sy gjume?!

  1. Po ky paska ikur nga rilindja dhe qenka ber llum ne LSI.
   Ore Namut, cfare ben kshu.
   E ha byrek aty dhe boll shkruajte komente.
   Ee, se harrova, neser kemi pune me Bashen. Fillon sherri per renditjen ne lista.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu