• |
ide | kryesore

Pas të atit të paralizuar, nxirret nga rrënojat trupi i pajetë i 36-vjeçarit Mateo Vangjeli

-Instant, Lajme, Të fundit

Pas nxjerrjes së trupi të babat të paralizuar, nga rrënojat e banesës së shkrumbuar në Berat është nxjerrë edhe trupi i djalit 36-vjeçar Mateo Vangjeli. Më herët nga ndërtesa është nxjerrë 61-vjeçari Jovan Vangjeli , i cili ishte i paralizuar. Ndërkohë kërkimet vijojnë edhe për një viktimë të tretë, që dyshohet të ketë qenë në banesë. Nga fqinjët është rrëfyer se 31-vjeçari kishte një shok të tij në shtëpi atë natë.


Zjarri ka rënë gjatë natës në Berat dhe ka përfshirë 4 banesa. Policia bën me dije se fillimisht zjarri ka rënë në banesën e shtetasit J.V., dhe më pas është përhapur dhe në dy banesa të tjera ngjitur, të shtetasve R.S dhe P.N si dhe në katin e tretë të pallatit përballë në banesën e shtetasit M.H.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu