• |
ide | kryesore

Shtëpia e djegur në Berat/ Pas disa orësh kërkime, nxirret nga banesa edhe trupi i 36-vjeçarit

Arkiva

Policia dhe zjarrëfikësit kanë nxjerrë një trup të pajetë nga një banesë e djegur në Berat.


Trupi i pajetë, i përket 36-vjeçarit Mateo Vangjeli, djalit të 61-vjeçarit Jani Vangjeli, që u nxorr më herët i pajetë nga banesa.


Mateo Vangjeli ishte përdorues i rregullt i alkoolit, ndërsa 61-vjeçari ishte i paralizuar.

Banësa u dogj natën e kaluar, së bashku me trupat e tyre brenda. U deshën disa orë kërkime që ata të gjendeshin e të nxirreshin jashtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu