• |
ide | kryesore

Zjarr i frikshëm/ Katër banesa në Berat përfshihen nga flakët

Arkiva

Një zjarr i përmasave të frikshme ka rënë pas mesnate në Berat, ku për pasojë janë djegur 4 banesa. Policia e Beratit njofton se gjatë natës në banesën e shtetasit J.V., ka rënë zjarr, për pasojë zjarri është përhapur dhe në dy banesa të tjera ngjitur, të shtetasve R.S dhe P.N si dhe në katin e tretë të pallatit përballë në banesën e shtetasit M.H.


Pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikës zjarri është vënë nën kontroll. Grupi hetimor është në vendgjarje ku po bënë kqyrjen e vendit të ngjarjes, nëse ka jetë njerëzish të humbura dhe për të përcaktuar shkakun e rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu