• |
ide | kryesore

Dorëzon listat edhe Bindja Demokratike e Astrit Patozit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Bindja Demokratike, me kryetar Astrit Patozin ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listat e kandidatëve për deputetë, në zgjedhjet e 25 prillit. Bindja Demokratike do të garojë në 12 qarqe të vendit, ndërsa kreu i saj Astrit Patozi udhëheq listën në kryeqytet.


Pak minuta më parë edhe dy partitë e mëdha PS dhe PD kanë dorëzuar listat me emrat e kandidatëve për deputetë. PS ka vendosur që të parët në disa qarqe kryesore të vendit të vendosë emra të rinj për politikën.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.