• |
ide | kryesore

GJKKO rrëzon kërkesën e gjyqtares Enkeleida Hoxha për ndryshim të masës së sigurisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka rrëzuar kërkesën e gjyqtares së Krujës, Enkeleida Hoxha, për ndryshim të masës së sigurisë nga arrest me burg për tu liruar në shtëpi.


“Gjendja shëndetësore e djalit tim është rënduar. Ai ka nevojë për kujdesin tim. Vajza e mitur ka braktisur shkollën qe pas arrestimit tim” – raportohet të jetë shprehur në gjyq Enkeleida Hoxha.


Gjyqtarja Enkeleida Hoxha akuzohet për përfshirjen në një skemë korruptive në Gjykatën e Krujës, së bashku me disa zyrtarë të tjerë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu