• |
ide | kryesore

Kanë pasaktësi/ KQZ u kthen mbrapsht listën Topallit, Murrizit, Galdinit dhe Stojkut

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

KQZ ka njoftuar se ditën e mërkurë do të zhvillohet një seancë për të diskutuar kthimin e dokumentacionit për plotësim të listës së kandidatëve për deputetë të 4 partive politike.


Bëhet fjalë për Partinë Lëvizja e Re, e drejtuar nga Arian Galdini; Partinë Aleanca Demokracia e Re, e drejtuar nga Edmond Stojku; Partinë Lëvizja për Ndryshim e drejtuar nga Jozefina Topalli dhe Partinë Lëvizja Demokratike Shqiptare e drejtuar nga Myslim Murrizi. 


Nuk është e qarte se cilën pikë kanë shkelur listat e këtyre partive. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.