• |
ide | kryesore

Paskal Milo tërhiqet nga zgjedhjet e 25 prillit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Partia Demokracia Sociale me kryetar Paskal Milon nuk do të futet në zgjedhjet e 25 prillit.

Vendimi për tërheqjen e PDS-së nga zgjedhjet vjen vetëm një ditë pas dorëzimit të listave të kandidatëve për deputetë në KQZ. Arsyet e kësaj tërheqjeje nuk janë bërë me dije.


2 Comments

  1. Po pse mo paskal nuk e pranove oferten e mones? Paskali eshte burre i zgjuar, nuk shitet pa arsye. Se e di shume mire se nuk ka mundesi te fitoj grupi i mones.
    Keshtu i le nje emer te mire vetes. Ku i dihet neser mund ti hapi nje der partia qe e beri deputet dhe minister.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *