• |
ide | kryesore

VIDEO/ FBI publikon pamjet e personit që vuri tritolin në Capitol

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

FBI ka publikuar pamje të reja të një personi që vendosi eksplozivët përpara selisë së Komitetit Kombëtar Republikan dhe Demokrat. Një burrë i maskuar me kapuç vendosi dy bomba pranë selisë së partive demokratike dhe republikane më 5 janar.


Video tregon një person që ndalet në një moment për të fshirë syzet. FBI po kërkon ndihmë nga qytetarët dhe po ofron 100 mijë dollarë për ata që ofrojnë më shumë informacion në lidhje me autorin e krimit.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu