• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sherr masiv mes disa vajzash në Kosovë

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fushë- Kosovë, ke pesë femra janë rrahur midis tyre mbrëmë në një pompë benzini.


Ngjarja ka ndodhur në një karburant, ku në një video të postuar nga mediat e Kosovës shihen gratë duke u rrahur me grushte dhe shkelma.


Po ashtu shihet se ata kapin njëra tjetrën për flokësh, por megjithatë nuk dihet arsyeja, e cila ka shtyrë gratë drejt një sherri të tillë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu