• |
ide | kryesore

Himarë/ Gjendet i pajetë 55-vjeçari, dyshohet se është vrarë aksidentalisht

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 55-vjeçar është gjendur i pajetë  mëngjesin e sotëm në fshatin Nivicë të Himarës. Informacionet zyrtare nga policia bëjnë të ditur se shtetasi me iniciale A.P ëshë gjetur nga familjarët pa shenja jete rreth orës 08:30.


Dyshohet se 55-vjeçari ka qenë duke prerë degët e një peme në momentin që është aksidentuar, duke ndërruar jetë për pasojë.


Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu