• |
ide | kryesore

Ndihen sërish lëkundje tërmeti në Greqi

-Instant, Lajme, Të fundit

Greqia vijon të goditet prej tërmeteve, pas atij të fuqishmit me magnitudë 5.9 të shkallës rihter.


Edhe sot është ndjerë një lëkundje me magnitudë 4 të shkallës rihter.


Tërmeti është regjistruar në rajonin e Elassona, me një thellësi fokale 5.8 km dhe epiqendër 16 km në jugperëndim të Elassona.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.