• |
ide | kryesore

Basha denoncon: Në restorantin privat të Kryeministrisë, një herë në 2-3 ditë ka krerë të bandave

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulxim Basha deklaroi se në restorantin privat në Kryeministri një herë në 2-3 ditë shkojnë krerët e bandave të Shqipërisë.


“Po promovove kriminelët, trafikantët, po drekove e darkove me ta në Kryeministri, nëse kryeministri jep këtë model, çfarë pret nga specialistët? E di unë, e dini ju, e dinë mediat, restoranti privat në Kryeministri, një herë në 2 apo 3 ditë ka krerët e bandave të Shqipërisë, darkojnë me paratë tuaja në restorantin privat të Kryeministrisë. Shqipëria ka nevojë për një kryeministër në lartësinë e pritshmërive tuaja. Një kryeministër që prioritet ka ndarjen e politikës nga krimi. me mua km garantoj se modeli do jetë ai i promovimit të specialistëve, sipas meritës. Për këtë do kemi ndihmën partnerëve tanë”, deklaroi Basha.


5 Comments

  1. Pse si tregon me emra.Po s’fole dhe kete here ik largohu se e more ne qafe Shqiperine.Foli popullit kush jane me emer e mbiemer

  2. Te shitur kembe e koke neper ” partnere” ” strategjik” .Po shitini b…tuaja nga te doni o derzinj e punzinj .po ne na lini rrehat te jetojm pa kellira.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.