• |
ide | kryesore

Habit Mimi Kodheli me socialistët e lagjes 13: Ju konsideroj më shumë se njerëzit e mi të gjakut!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mimi Kodheli është nga të paktat kandidate jashtë zonës së sigurt në listën e PS-së, që ka mbështetjen e Erion Veliajt dhe ditët e fundit ka siguruar disa takime të cilat transmetohen live në profilin e Facebook të kryebashkiakut. E renditur në vendin e 23-të në listë, Kodhelit mendohet se i duhen 10 apo 12 mijë vota për të dalë deputete, një sasi e konsiderueshme që pakkush mendohet se do ta kalojë nga kandidatët e papërzgjedhur të partive.


Kodheli ka thënë se i konsideron socialistët e lagjes 13 edhe më shumë se njerëzit e saj të gjakut, duke i kërkuar të njëjtën gjë atyre deri ditën e zgjedhjeve.


“Besomëni, ju që jeni këtu prezent, bëni për familjen tonë të përbashkët socialiste dhe për mua personalisht, atë që familjarët e mi nuk do ta bënin dot. Prandaj unë ju konsideroj më shumë se njerëzit e mi të gjakut. Besojeni këtë. Dhe për pasojë, edhe ju duhet të më konsideroni ju nesër, që nga sot e deri atë ditë në të njëjtën mënyrë” u shpreh Kodheli.

Shanset janë të pakta për ish-bashkëpuntoren e ngushtë të Ramës, e cila sot ka bërë një deklaratë që shpreh emergjencën që ka kapluar kandidatët e vendosur në zonë të pasigurtë në listën e PS-së.

Video më poshtë:

15 Comments

  1. Kjo Mrika, eshte pjese e “Grupit Vatikani”, ku bejne pjese; Aleksander Leshi, Lindita Nikolla, Plarent Ndreca, Pjerin Ndreu dhe gjithe banda e Frrokajve&Co. Jane bandite e cuba ferrash, qe te vrasin pas kraheve, Neandertale tipik!
   Keta mire qe te vjedhin, por, te marrin parate megjithe kasaforte, te cilen e ke ne inventar!

 1. Ti je nje njeri i poshter, buka e kuksianve ka per te dale nje dite. Zoti I zeron nje dite te gjitha. Nuk pate guxim te flisje Kur i rrahen e I burgosen per traun pavaresisht se ishin ne te drejte te tyre dhe ti ishe deputete aty. Cfare bere keto vite per Kukesin? Me thuaj vetem nje, Ti u merr gjakun njerezve hiene, mashtruese,

 2. ” Ju keni ber ate qe familja ime nuk do ta bente per ju” thote Marika qe i iku radaret per mafjen e droges ! E kuptoni o njerez kur familja e saj dhe e Lali zgjebsit nuk do ta bente per ju ,ju pse duhet ta beni ! Keta jabe pabesia,keta jane turpi,,keta jane hiena ,prandaj po ju Dhane ndonje leke .meruani se jane Tuajat dhe jepuni gishtin se ate meritojne!

 3. Mimi thote pak a shume: Edhe po me dhjeu, partia ime me dhjet. Keto fjale tha edhe Kadri Hazbiu gjate gjyqit ku partia e sumes e denoi me vdekje. Krijesa te peshtira…

 4. Kjo e meriton emrin qe ka, Mrike:) dhe nickname “Kare”. Ik mi Drane shko jepi letren higjenike skizofrenit te fshij meneren, idiote femer.

 5. Nje ze i forte me thote se ka plasur keqas brenda bandes socialiste,jane bere bisha me njeri tjetrin,ka hallin e votave Mrika !
  Po kur fikje radaret Mrike,atyre qe u sherbeje cfare ishin,qytetare te thjeshte jo iher !Atyre kerkoju voten sot !?!
  Levyrja deri ne neveri nuk tregon gje tjeter veçse fyryren tuaj te ndyre,bande kriminale !
  Do t’ju shperfytyrojne me vota qytetaret e ketij vendi qe keni 8 vite qe e vidhni,genjeni e prape e vidhni,Mrike !
  Nese merrni 47 mandate megjithe krimin qe u sherben dhe te korruptuarit nderkombetare qe luajne symbyllurazi,jeni ok !Do ju shkerrmoqin dhe kjo duket fare e qarte!

 6. Nëse nuk besoni se kam aftësitë dhe eksperiencën e duhur për të qeverisur, më duhet t’ju kujtoj se pas meje dhe pranë meje do të qëndrojë strategu i 3-4 qeverisjeve të suksesshme e të lavdishme, z. Sali Berisha, të cilin do ta pyes për gjithçka, sepse është aset kombëtar. Qeverisja ime do të ketë emrin tim, por do të shfaqë fytyrën e tij të papërlyer dhe sukseset e tij të papërsëritshme. Kujt i pëlqen Sali Berisha, duhet të votojë për mua. Unë jam biri dhe trashëgimtari i tij politik.

  Edhe nëse nuk jua mbush mendjen për të qenë kryeministër, ju duhet të më votoni sepse, përndryshe, këtë herë do të më largojnë nga drejtimi i PD-së dhe opozitës. Dhe ju e dini shumë mirë se çfarë humbet Shqipëria pa mua. Edhe në mos i mbajtsha premtimet, edhe po nuk bëra asgjë nga ato që ju thashë, është e sigurt se, të paktën, buzëqeshjet e mija vend e pa vend, shkak e pa shkak, nuk do ju mungojnë, në dasma dhe në morte, si shprehje e sinqeritetit dhe shumëfytyrësisë time.

  Rrofshin të gjithë ata që do të votojnë për mua!Byrektore te byrektores se pd,meshkuj qe bolet ja ka hequr salihu rrine dhe shajne pa lidhje nje grua qe nuk i ka bere keq njeriut ne jete dhe sot eshte kryetarja e delegacionit parlamentar ne nato,ju vazhdoni masturbohuni me foton e salihut

  1. Jo po t’i besojme Mrikes dhe atyre minjve qe i sherbejne Rames. Minj si puna yte qe marrin nje shkrim dhe e publikojne copy-paste ne cdo koment. Kaq eshte aftesia e njerezve qe shkojne pas kryeministrit qe i ka hyre frika ne palce nga ajo qe e pret pas humbjes katastrofike qe do pesoje ne zgjedhje. A do shkoni edhe ju komentuesit pas tij me dt. 26 prill?

 7. Qa bejn buqet e Ripjerdhjes per karriget e pushte shtetit, e ndjen humbjen Mrika super gojorja dhe u thot atyre qe i shtyp me kom 8 vjet pasi jan errur syt ju thot ju jeni me te dashur se njerzit e mi 😂🤥🤥🤥🤥

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu