• |
ide | kryesore

Rihanna befason fansat me look-un e ri (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rihanna së fundmi ka befasuar fansat me look-un e saj të ri.


Ajo  është fotografuar nga paparacët teksa po shkonte në një restorant e veshur me pantallona jeshile, një pulovër dhe një xhaketë lëkure.Rihana gjithashtu kishte ndryshuar flokët e saj duke i bërë të gjitha gërsheta. Sipas mediave, këngëtarja u shoqërua gjatë një darke nga reperi Asap Rocky, me të cilin ka nisur një lidhje dashurie.


Image Image Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu