• |
ide | kryesore

Lëvizte me armë zjarri, arrestohet 20-vjeçari libanez

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 20-vjeçar libanez është vënë në pranga nga forcat “Shqiponja”, pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Pas sinjalizimit nga qytetarët se një i ri po qarkullonte me armë zjarri në zonën e Laprakës, është organizuar puna për lokalizimin dhe ndalimin e tij. Uniformat blu njoftojnë se në rrugën “Lord Bajron”  është vënë në pranga personi i dyshuar dhe është shoqëruar  në ambientet e policisë. Po ashtu, është sekuestruar dhe arma e zjarrit në cilësinë e provës materiale.


Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.1 Comment

  1. Duhet te msoheni me multikulturalizmin tani. Se miku juaj fevziu e cau emisjonin tu be partizanin e emigracionit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.