• |
ide | kryesore

Mbetet e pazgjidhur situata në Llogara, makinat të bllokuara në trafik prej një ore

-Instant, Lajme, Të fundit

Vijon të jetë e pazgjidhur situata në Llogara. Automjetet qëndrojë të bllokuara prej një ore dhe ende nuk ka asnjë sinjal për hapjen e rrugës. Reshjet e borës që nuk ndalen kanë bllokuar rrugën. Me dhjetëra janë makinat që kanë ngecur për pasojë në trafik.


Mësohet se dy makina janë aksidentuar prej rrëshqitjeve nga ngrica.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.