• |
ide | kryesore

Rama pas deklaratave të Metës: Çdo votë për LSI është kundër drejtësisë dhe çdo votë për PD është për Ilirin e Saliun

Arkiva

Edi Rama ka reaguar përmes një mesazhi në “Twitter”, pas deklaratave me tone të forta të Presidentit të Republikës Ilir Meta. Rama shkruan se çdo votë për LSI është një votë kundër drejtësisë dhe çdo votë për PD është një votë për Ilirin e Saliun.


“Sa herë Ilir Meta del, flet, bërtet, shan, lajthit, aq herë e bën të qartë se zgjedhja e 25 prillit është një zgjedhje mes Drejtësisë dhe Ilir Metës; çdo votë për LSI është një votë kundër Drejtësisë dhe çdo votë për PD është një votë për Ilirin e Saliun; Luli thjesht ha përshesh”, shkruan Rama.


2 Comments

  1. I pacipi thote qe çdo vote eshte per Meten e Saliun, eshte kunder drejtesise dhe demokracise ! Temen o, ne nje bastard qe i ka shkaterruar keto, eshte pikerisht ai, qe leh nate e dite per skuthseset,e tija dhe per vejdhje e tradheti! Or qenie e ulet; Cilido qe te zgjidhet; edhe me i poshtri shqiptar mbi kete toke eshte me i mire se ti, sepse me te ulet njeri se ti nuk ka….(.je fund i gjithçkaje) jo vetem ne Shqiperi por ne shume vende te botes per te mos thene ne gjith boten! E ke me Saliun se vetem ai te tregonte vendin here me dru e here pa dru !Tani te ka hyre froka edhe nga Meta se edhe ai pasi e preve ne bese ta ka bebre bene, o lamash! Me 25 prill do hash gurin e do kuisesh si qen rrugesh mor palaço gje!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu